Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Trigubas (trijų kamerų) laistymo burbulas, permatomas geltonas, 600 ml
2,21 € 0,95 €
0,95 EUR/vnt.
Geltona medvilninė virvelė 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €
0,03 EUR/m
TO stiklainis 1,7 l su geltonu plastikiniu dangteliu ir rankenėle, fi 100, 1 vnt.
2,39 €
2,39 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - kokteiliams 6x40ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamščiu
6,44 €
6,44 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamšteliu ir plastikiniu krepšiu
5,66 €
5,66 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Drožlės rūkymui/grilinimui, ąžuolas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Dangtelis Dama PET 5 L balionui - 3 vnt.
0,97 €
0,32 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Draught
18,53 €
10,90 EUR/kg
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l
Dama 5 l su kamščiu, horizontaliu fermentacijos vamzdeliu ir užsukamu dangteliu
6,41 €
6,41 EUR/vnt.
Daugiafunkcis matuoklis cukraus koncentracijai ir potencialiam alkoholiniam stiprumui
6,04 €
6,04 EUR/vnt.