Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Duo Grill Klasikinė žuviai ir daržovėms – 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Vabzdžių naikinimo lempa Manhattan UVA 6 W, juoda
17,56 €
17,56 EUR/vnt.
Rūkykla 200 L dragON Larch E21 - iš maumedžio, su elektriniu kaitinimo moduliu ir valdikliu
707,32 €
707,32 EUR/vnt.
Kambario termometras su sidabrine skale (nuo -10 °C iki +50 °C) 16 cm, mišrus asortimentas
2,51 €
2,51 EUR/vnt.
Džiuto virvelė 2 mm/110 m/250 g
2,92 €
0,03 EUR/m
Sizalio virvė 1,8 mm/115 m/250 g
3,94 € 3,34 €
Džiuto juosta 10 cm/5 m
3,36 € 2,68 €
0,54 EUR/m
Džiuto juosta 5 cm / 8 m
4,21 € 2,56 €
0,32 EUR/m
Geltona medvilninė virvelė 2 mm/55 m/100 g
2,43 € 1,90 €