Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Komplektinė Tri-Clamp jungtis 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno prizminės spyruoklės – 1 l
31,70 €
31,70 EUR/l
Convex dangtis 30 L plieninei talpai
22,20 €
22,20 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Modulinis distiliatorius Convex 18 l Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/vnt.
Gliukoamilazė
3,34 €
835,00 EUR/kg
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 72 h 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo mielės X-Pure 21,3% 48 h, 25 l
23,85 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - apžiūros langelis - fi 48,3 mm, ilgis 100 mm
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Aktyvuota anglis (akmens anglis, mineralinės kilmės) 0,86 kg
7,05 €
8,20 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Amerikietiško ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, 50 g
1,76 €
35,20 EUR/kg
Butelis Twist Off 330 ml su fi43 dangteliu ir spalvota spauda - 6 vnt.
5,83 €
0,97 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.