Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Laužui skirtas trikojis su grotelėmis, 150 cm
36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo su grotelėmis, Ø55 cm, apvalus
31,21 € 29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 80 cm, suvirintas
48,04 € 37,80 €
37,80 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 70 cm suvirintas
40,24 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Sodo ugniakuras ø 60 cm, suvirintas
34,63 € 29,02 €
29,02 EUR/vnt.
Sodo ugnies dubuo Ø58 cm, apvalus, dubens formos
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ201, 18,8 kW, sidabrinis
572,92 € 467,07 €
467,07 EUR/vnt.
Dujinis grilis dragON BBQ101, 11,7 kW, juodai sidabrinis
414,39 € 243,41 €
243,41 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės kiaulienai – mišinys (70 % alksnio, 30 % buko), 450 g, kl. 10
2,34 €
2,34 EUR/vnt.
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
5,20 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Termometras rūkyklai ir BBQ (nuo 0 °C iki +250 °C) 5,2 cm
6,92 €
6,92 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo skiedros, vyšnia, 450 g, kl. 10
2,58 €
5,73 EUR/kg