Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Atrama augalams - siaurėjanti sodo grotelė 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/vnt.
Augalų atrama – sodo grotelės 150 x 60cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Augalų atrama - sodo grotelės 150 x 45cm
6,39 €
6,39 EUR/vnt.
Augalų atrama - grotelės (150cm x 75cm) 2 vnt.
19,76 €
9,88 EUR/vnt.
Tinklelinis grotelės rūkyklai
13,66 €
13,66 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės rūkyklai
21,21 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno grotelės medinei/faneros rūkyklai dragON 330339, 330341, 330340, 330360
19,99 € 19,02 €
19,02 EUR/vnt.
Duo Grill mėsai, 2 viename prieskonių mišinys, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Duo Masło - česnakinis ir žolelių prieskonis 2 viename, 2 x 12 g
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.