Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Burbono skonio esencija 4 L, 40 ml
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Viskio su medumi skonio esencija 4 l – 40 ml
Viskio su apelsinu skonio esencija 4 l – 40 ml
3,68 € 3,51 €
87,75 EUR/l
Tarpinė modulinio distiliatoriaus langeliui
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Convex dangtis 30 L plieninei talpai
22,20 €
22,20 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Rauginimo statinė „Kiszonka“ 10 l – balta, su rankenomis
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Ketaus grilio keptuvė, Ø 44 cm
55,60 € 50,00 €
50,00 EUR/vnt.
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Herbowa 500 ml butelis su grybuko formos kamščiu, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.