Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Kaminas plieninėms dragON rūkykloms
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Cidonijų skonio esencija, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Brewkit Coopers Australian Pale Ale
20,24 €
11,91 EUR/kg