Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis areometras midui su mėgintuvėliu, matavimo diapazonas 10-50°Blg
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Nedūžtantis midaus areometras su matavimo cilindru, matavimo diapazonas 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
Mano hobis: naminio vyno gamyba - rusiška versija
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba – angliška versija
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg