Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Pektinas džemams - iš citrusinių vaisių, amidintas, želėjimui, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Ledų ir sorbetų gaminimo aparatas
73,65 € 56,58 €
56,58 EUR/vnt.
Kriaušių skonio esencija su natūraliu aromatu, 2,5 l
132,68 €
53,07 EUR/l
40 ml TO stiklainis su juodu dangteliu fi 43 - 10 vnt.
5,14 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
3,34 €
26,51 EUR/kg
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, paketėlis 18 kokteilių - Mandarinas, 126 g