Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Ketinis puodas su keptuve, 5 L + 1 L
56,09 € 55,36 €
55,36 EUR/vnt.
Ketinis puodas su keptuve, 3,5 L
50,48 € 45,60 €
45,60 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Emaliuotas ketaus puodas - šalavijų spalvos, 4 l
39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Rinkinys: laužavietė Ø 58 cm ir žarsteklis-laikiklis katiliukui arba ketinio puodo dangčiui
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Ketaus pakabinamas katilas su keptuve
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/vnt.
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Silikoninis kepimo kilimėlis
5,26 € 4,97 €
4,97 EUR/vnt.
Sausos mielės itališkai picai - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Elektroninis virtuvinis termometras, LCD (-50 °C iki +200 °C)
11,12 €
11,12 EUR/vnt.
Elektroninis virtuvinis termometras (-50 °C iki +300 °C) su dėklu, baltas
Elektroninis kulinarinis termometras (nuo -50 °C iki +300 °C) su dėklu, juodas
11,12 € 10,24 €
10,24 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg