Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Turbo mielės X-Pack 1,8 kg – profesionalios, skirtos didelėms raugo partijoms
24,63 €
13,68 EUR/kg
Spiritinės turbo mielės X-Harmony 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg
Kvietinės duonos raugas su mielėmis – 23 g
Fermentacijos indas 30 L su dangčiu ir čiaupu
12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Fermentacijos indas 30 l, baltos spalvos su spauda, kraneliu ir 2 vamzdeliais - j.EN
30 l fermentacijos indas su dangčiu ir kraneliu DE
Fermentacijos talpa 30 l su spauda, kraneliu ir 3 vamzdeliais
12,04 €
12,04 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai” 60 L - stiklo granulėmis smėliuota kolona fi 60,3 mm ir talpos izoliacija
414,39 €
414,39 EUR/vnt.
Distiliatorius HawkStill „Šalti pirštai“ 60 L, su kolona fi 60,3 mm
365,61 €
365,61 EUR/vnt.
Universalus grūdų malūnėlis, stalinis smulkintuvas – 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Distiliatorius hawkSTILL Aabratek 2.3 60 l WiFi
487,32 €
487,32 EUR/vnt.
Distiliatorius Hawkstill Aabratek 1.0, elektrinis, 30 l
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/vnt.
Fermentavimo indas 30 l su spauda ir 3 vamzdeliais
9,22 €
9,22 EUR/vnt.
Modulinis distiliatorius Convex, elektrinis, 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/vnt.