Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Besisukanti skalūno patera fi30cm
15,85 € 14,88 €
14,88 EUR/vnt.
Granitinis stačiakampis picos akmuo 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/vnt.
Pusiau automatinis mėsos injektorius su adatų rinkiniu ir žarnele
27,31 €
27,31 EUR/vnt.
Mėsos gaminiams skirtas tinklelis su etikete, 15 cm x 4 m, atsparus karščiui iki 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Baltas mėsos tinklelis, 12,5 cm x 50 m, su šiluminiu atsparumu iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Poliamidinis mėsos gaminių apvalkalas 8 m – Ø73 mm, 100°C
3,94 € 3,04 €
0,38 EUR/m
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Mėsos gaminių tinklelių aplikatorius - premium versija - vamzdis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/vnt.
Termometras šinkovariui 1,5 kg ir 3 kg (nuo 0 °C iki +120 °C) 12,5 cm
5,85 €
5,85 EUR/vnt.
Baltas mėsos gaminių tinklas, 12,5 cm x 5 m, atsparus temperatūrai iki 220 °C
6,88 €
1,38 EUR/m
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg