Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mėsos gaminiams skirtas tinklelis su etikete, 15 cm x 4 m, atsparus karščiui iki 125°C
4,76 €
1,19 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 50 m, atsparus karščiui iki 220 °C
13,90 €
0,28 EUR/m
Elastinis tinklelis mėsos vyniotiniams (iki +220 °C), Ø 15 cm, ilgis 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m
Mėsos gaminių tinklelis, 15 cm x 5 m, atsparumas temperatūrai iki 220 °C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Aplikatorius mėsos tinklams
14,39 €
14,39 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Pilki medvilniniai mėsininkų siūlai (240 °C) 210 m
6,02 €
0,03 EUR/m
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, buko, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Skiedros rūkymui/grilinimui 70% alksnis + 30% bukas, 450 g, 2 kl.
Drožlės rūkymui/grilinimui, buko, 450 g, II klasė
Rūkymo/grilinimo drožlės, obuolmedis, 450 g, kl. 10
2,58 €
2,58 EUR/vnt.
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
5,73 EUR/kg