Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Marinatas kiaulienos karkai - žolelių ir prieskonių mišinys, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Marinatas šonkauliukams – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinatas žuviai – žolelių ir prieskonių mišinys, 120 g
1,39 €
11,58 EUR/kg
Marinatas šoninei – žolelių ir prieskonių mišinys, 35 g
Prispaudimo sietelis – konservams, rauginiams ir marinatams – stiklainių fi 82-66
0,44 €
0,44 EUR/vnt.
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Demižonas vynui 10 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Adatinis mėsos minkštiklis
3,94 € 3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Stiklainis TO 1,7 l su auksiniu dangteliu fi 100/6, 1 vnt.
1,90 €
1,90 EUR/vnt.
Vyno demižonas 25 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
2,78 €
69,50 EUR/l
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l