Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 2 m x 5 m
1,07 €
0,21 EUR/m
Atspindintis pakabinamas paukščių atbaidiklis - pelėda su skambaliukais
2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Skiepijimo sekatorius su juosta
5,82 € 4,70 €
4,70 EUR/vnt.
Rūkymo medžio drožlės (100 % buko) 2 kl. - 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo medžio drožlės (100 % vyšnia), 2 klasė - 450 g x5
11,66 €
5,18 EUR/kg
Rūkymo drožlės, alksnio ir buko, 15 kg, vidutinės KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Rūkymo skiedros, alksnis ir bukas, 5 kg, vidutinė frakcija KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Rūkymo ir grilinimo drožlės, 50% obelis + 50% bukas, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Drožlės rūkymui ir grilinimui, OBELIS – 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg