Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Modulinis distiliatorius 18 l Munin convex
209,02 €
209,02 EUR/vnt.
Vyno mielės Turbo Fruit 5-7 dienų 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Apelsinas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
Daugiapakopė daigyklė Niezłe Ziółko su ridikėlių sėklomis
9,44 €
9,44 EUR/vnt.
Aludarystės termometras (0°C iki +100°C) 31,5cm
7,68 €
7,68 EUR/vnt.