Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Rėminis vaisių presas – su metaliniu krepšiu, 10 l
147,56 €
147,56 EUR/vnt.
Rėminis vaisių presas – su mediniu krepšiu, 10 l
127,80 €
127,80 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 10 x 5,5 cm, skirta 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė su garintuvu 5 l
36,58 €
36,58 EUR/vnt.
Pomidorų trintuvė
12,43 € 10,39 €
10,39 EUR/vnt.
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Sausos kepyklinės mielės, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 500 g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Džiovintos kepyklinės mielės, 100 g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Tinklelinis grotelės rūkyklai
13,66 €
13,66 EUR/vnt.