Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Universalus rinkinys – balkono rūkykla
60,72 € 42,44 €
42,44 EUR/vnt.
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu, malkomis kūrenama
860,73 €
860,73 EUR/vnt.
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Prieskonių ir žolelių mišinys kaimiškai dešrai, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
MAXI fermentacijos vamzdelis su apsauginiu kamščiu
1,24 €
1,24 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Kapitono tipo butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.