Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Statinaitė 5 l, stiklinė, su plačia įpylimo anga, kamščiu, stovu ir kraneliu
24,63 €
24,63 EUR/vnt.
Stiklinė 3 l statinaitė su plačia įpylimo anga, kamščiu, stoveliu ir čiaupu
15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Užsukamas butelių kamštelis fi28/38, juodas, 8 vnt.
2,36 €
0,29 EUR/vnt.
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Tynktura 500 ml butelis su spauda „Cytrynówka” ir užsukamu kamšteliu
1,88 €
1,88 EUR/vnt.
Butelis „Klasztorna“ 500 ml su užsukamu dangteliu ir spauda „Vaisiai“, dizainas Nr. 1
1,63 €
1,63 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, degtinei, juodos, 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei, su juodu užsukamu kamšteliu, 6 vnt.
4,07 €
0,68 EUR/vnt.
Butelis „Safyrinis“ 700 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,36 €
1,36 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg