Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Redukwas - rūgštingumo reguliatorius
0,97 €
64,67 EUR/kg
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mandarinas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Multitropic
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
Vakarėlių rinkinys - Vypito Matcha ir abrikosas
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Laistymo rutuliai augalams, balti pusiau permatomi su kamščiu, 400 ml, 4 vnt.
6,90 € 6,49 €
1,62 EUR/vnt.
Bakterinės kultūros jogurtui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Alaus gamybos rinkinys Coopers Lager
18,53 €
10,90 EUR/kg
Brewkit Coopers Draught