Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Pekla baltajai dešrai, su funkciniu baltymu ir acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Horizontalus dešrų kimštuvas 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/vnt.
Baltyminis dešrų apvalkalas fi.65 - 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Esencija Jänek Majster, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Sūrio gamybos rinkinys
Apvali sūrio forma Ø 10 x 9,5 cm, iki 300 g
4,38 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Stiklinis šinkovaras - rinkinys DUO, 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros graikiškam sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Brewkit Coopers Brew A IPA
21,95 €
12,91 EUR/kg