Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
VYPITO 12%, paketėlis 18 kokteilių - Energetinis gėrimas, 126 g
3,34 €
3,34 EUR/vnt.
VYPITO 12%, pakelis 18 kokteilių - Chillout lengvai vaisinis, 126 g
26,51 EUR/kg
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
VYPITO 12 %, pakelis 18 kokteilių – Multitropic, 126 g
3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60x90 mm buteliams, degtinei, PRL, 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Tenesio viskio skonio esencija 4 l kiekiui – 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Spiritinės mielės Turbo Slivovitz
2,27 €
36,61 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Vakarėlių rinkinys - Vypito Mėta ir laimas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g