Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Distiliatorius Hawkstill Aabratek 1.0, elektrinis, 30 l
365,60 € 324,88 €
324,88 EUR/vnt.
Knyga "Distiliatų kūrimas nuo A iki Ž" (lenkų kalba)
15,85 €
15,85 EUR/vnt.
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Damadžana Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu, rankena ir krepšeliu
2,92 €
2,92 EUR/vnt.
Damadžanas Dama 5 L PET, su užsukamu dangteliu ir rankena
2,36 €
2,36 EUR/vnt.
Damižonas Dama 5 l PET, su užsukamu dangteliu
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Cidonijų skonio esencija, skirta 4 l - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/vnt.
500 ml butelis degtinei - 8 vnt.
7,11 € 3,90 €
0,49 EUR/vnt.
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Stiklainis TO 90ml su spalv. dangt. fi43; 6vnt.
4,53 € 3,88 €
0,65 EUR/vnt.
Demižonas Dama 5 l su užsukamu kamšteliu ir plastikiniu krepšiu
5,66 €
5,66 EUR/vnt.