Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Peklinimo druska Pekla Krokuvos dešrai - 115 g
2,22 €
19,30 EUR/kg
Peklosól - Pekelas paprastajai dešrai, su funkciniu baltymu, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Natūralios kiaulių žarnos – kalibras 28/30 mm, 15 m
5,73 €
0,38 EUR/m
Kiaulių žarnų apvalkalai 28/30 mm ir avių žarnų apvalkalai 18/20 mm – rinkinys
11,83 €
0,30 EUR/m
Kiaulių žarnos ant juostelių 28/30 mm, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Baltyminis dešrų apvalkalas, fi 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Balkoninė rūkykla su reguliuojamu kameros dydžiu
70,49 €
70,49 EUR/vnt.
Peklinimo druska su žolelėmis "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Rūkymo kabliai – S formos, aštrinti, 3 mm x 150 mm, 15 vnt.
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/vnt.
Rūkymo kabliai – S formos, su aštriais galais, 4 mm x 150 mm, 5 vnt.
5,26 € 4,70 €
0,94 EUR/vnt.
Kabliai rūkymui – S formos, su aštriais galiukais, 4 mm x 100 mm, 5 vnt.
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/vnt.
Kolageninis dešrų apvalkalas Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Balkoninė rūkykla – ŠEIMYNINĖ
77,80 €
77,80 EUR/vnt.
Nešiojama rūkykla su termometru ir vaismedžių rūkymo drožlėmis
59,02 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.