Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės + maistinė medžiaga - raudonieji vynai
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/vnt.
Kapsulės su perforacija, raudonos, fi31mm, 100 vnt.
6,65 € 6,00 €
0,06 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
Skystųjų kristalų termometras (nuo 0 °C iki +40 °C) 15 cm
2,83 €
2,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su nešimo diržais, 20 l
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su rankena, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Lengvas, nesudūžtantis vyno demižonas su rankena, 15 l
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/vnt.