Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Stiklinis šinkovaras - rinkinys DUO, 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Peklosól žolelių ir česnakų peklinimo mišinys šinkovarui, 100 g
1,19 €
11,90 EUR/kg
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Džiovinti kiauliniai apvalkalai, kalibras 100 mm, 50 cm – 2 vnt.
8,07 €
4,04 EUR/vnt.
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Močiutės Leokadijos receptas peklinimui, 35 g
1,80 € 1,66 €
47,43 EUR/kg
Rūkykla su Wi‑Fi, 200 l – dragON WOOD 100IQ su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
853,42 €
853,42 EUR/vnt.
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
55,33 EUR/kg
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
Medinė sodo rūkykla 200 L – dragON Wood 100E su elektriniu šildymo moduliu ir valdikliu
670,73 €
670,73 EUR/vnt.
Ruginės duonos raugas su mielėmis ir salyklu – 23 g
1,29 €
56,09 EUR/kg