Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Žiedinė atrama augalams 3 žiedai 0,7 m
2,14 € 2,07 €
2,07 EUR/vnt.
Bioogród sodo kuolai – plieniniai, dengti, 0,75 m, Ø 8 mm, 10 vnt.
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/vnt.
Padengtas plieninis bambuko formos kuolas, 180 cm x 11 mm
1,53 € 1,17 €
1,17 EUR/vnt.
Sodo atraminiai strypai Bioogród – plieniniai, padengti, 1,8 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
12,43 € 9,44 €
0,94 EUR/vnt.
Bioogród sodo atraminės lazdelės – plieninės, dengtos, 1,5 m, fi 11 mm, 10 vnt.
10,33 € 8,51 €
0,85 EUR/vnt.
Sodo atraminės lazdelės Bioogród – plieninės, dengtos, 1,2 m, Ø 11 mm, 10 vnt.
8,04 € 7,56 €
0,76 EUR/vnt.
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml