Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Paukščių baidyklė - atšvaitinė juosta, 80 m
3,27 €
3,27 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 2 m x 5 m
1,07 €
0,21 EUR/m
Esencija Jänek Majster, 2,5 L iki 250 L paruošto gėrimo
172,20 €
68,88 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno mielės Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Vyno mielės Tokay, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
Universalios vyno mielės, 20 ml
Alkoholometras
5,00 €
5,00 EUR/vnt.