Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Sūrio brandinimo kilimėlis, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Sodininkystės guminis vamzdelis, tamsiai žalias, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
Balkoninis šiltnamis su 3 lentynomis
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Sūrio gamybos kvadratinė drobė 50 x 50 cm, 2 vnt.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/vnt.