Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Bakterijų kultūros Gouda sūriui
4,92 €
4,92 EUR/vnt.
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Sūrio gamybos rinkinys - jaunasis sūrininkas
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/vnt.
Vermikulitas vazoniniams augalams ir sodininkystei, 2 L
2,85 €
1,43 EUR/l
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Sodininkystės guminis vamzdelis, tamsiai žalias, 25 m x 3 mm
4,21 € 2,78 €
2,78 EUR/vnt.
Sūrių gamybos termometras (nuo 0 °C iki +100 °C) 19,8 cm
4,85 €
4,85 EUR/vnt.
Kvadratinė sūrio forma 11 x 11 x 8,5 cm, skirta 500 g
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
Sūrio brandinimo kilimėlis, 25x25 cm
3,58 € 2,78 €
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
Balkoninis šiltnamis su 3 lentynomis
21,94 € 15,36 €
15,36 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.