Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Sūrio gamybos forma Korycino tipo sūriui Ø 21/11 x 8,5 cm, skirta 2 kg sūriui
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/vnt.
Mėsos tinklelių aplikatorius - premium
13,17 €
13,17 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Natūralios kiaulių žarnos 28/30, 15 m
7,78 €
0,52 EUR/m
Apvalios etiketės Ø 50 mm dangteliams/stiklainiams - 20 vnt
1,80 €
0,09 EUR/vnt.
Natūralūs kiaulių žarnų apvalkalai, kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Mano hobis: Naminio sūrio gamyba - knyga (lenkų kalba)
7,68 €
7,68 EUR/vnt.
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Apvali sūrio forma Ø15 x 7 cm, iki 1200 g
6,65 € 3,95 €
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/vnt.
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Stiklainis TO 580 ml „Storulis”; 6 vnt.
3,21 € 2,41 €
0,40 EUR/vnt.
Rūkymo/grilinimo drožlės, 50% ąžuolas + 50% alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Senelio Felikso paslaptis mėsos sūdymui – prieskonių ir žolelių mišinys, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
TO stiklainis, grubasek 580 ml su spalvotu dangteliu fi82/6, 6 vnt.
4,09 € 3,41 €
0,57 EUR/vnt.