Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
Plastikinis smulkių vaisių rinktuvas, juodas
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, žalias, iš plastiko
Juodųjų serbentų skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 l – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Distiliavimo mielės Turbo Grappa 7–10 dienų
3,68 €
30,67 EUR/kg
Rėminis vaisių presas - nerūdijantis plienas, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/vnt.
Redukwas® Active misoms – rūgštingumo reguliatorius, 460 g
5,92 €
12,87 EUR/kg
Rinkinys vynui 4 METŲ LAIKAI – Spanguolės
5,49 €
52,29 EUR/kg
Redukwas® Plus – rūgštingumo reguliatorius, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Bayanus mielės + maistinė medžiaga - universalios - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/vnt.