Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Tennessee viskio skonio esencija, skirta 10 l – 100 ml
8,44 €
84,40 EUR/l
Highcastle Whisky skonio esencija, skirta 2 l – 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Whisky Apple skonio esencija – 40 ml, 4 l
3,68 €
92,00 EUR/l
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Spanguolių skonio esencija iki 4 L – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Cidonijų skonio esencija, skirta 4 l - 40 ml
3,19 EUR/vnt.
Ąžuolo dribsniai, stipriai skrudinti, cinamoniniai, 50 g
3,04 €
3,04 EUR/vnt.
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Pina Colada skonio esencija, skirta 4 l – 40 ml
Viskio skonio esencija 40 ml
3,41 EUR/vnt.
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
MikroBrowar ECO 2
51,22 €
51,22 EUR/vnt.
Apvali sūrio forma Ø 13 x 7 cm, skirta 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/vnt.