Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Elektrinė rūkykla dragON E101 su dūmų generatoriumi, 70 l
450,00 €
450,00 EUR/vnt.
Elektrinė rūkykla dragON su mobiliu pagrindu
649,76 €
649,76 EUR/vnt.
Skystas rūkymo dūmų aromatas, skirtas 20 kg, 250 ml
Skysti dūmai – ąžuoliniai, 250 ml
Skysti dūmai – rūkymo dūmo aromatas, 40 ml, iki 3 kg mėsos
Skystas rūkymo dūmų aromatas – ąžuolinis, 40 ml
Rūkymo dūmų aromatas – kadagis, 250 ml
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Skysta aktyvuota anglis, skirta 25 l, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Skysta alfa-amilazė
1,88 €
188,00 EUR/l
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l