Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 7 stiklainėlių, 1,3 l
29,75 €
29,75 EUR/vnt.
Rinkinys – jogurtų gaminimo aparatas ir stiklainėliai vaikams
36,34 €
36,34 EUR/vnt.
Sūrio ir jogurto gaminimo aparatas su termostatu 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/vnt.
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Natūralūs avių žarnų apvalkalai - kalibras 18/20 mm, 15 m
4,73 €
0,32 EUR/m
Kalio salietra mėsos sūdymui, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kalio salietra mėsos peklinimui, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Frukta-Żel - Pektinas džemams ir konfitūrams, 15 vnt.
15,12 €
1,01 EUR/vnt.
Frukta-Żel - pektinas džemams ir konfitiūrams, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Vertikalus dešrų kimštuvas 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/vnt.