Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Smulkių vaisių rinktuvas su metaliniais dantimis
8,19 € 7,56 €
7,56 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, žalias
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Smulkių vaisių rinktuvas, metalinis, juodas
Smulkių vaisių rinktuvas, žalias, iš plastiko
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Plastikinis smulkių vaisių rinktuvas, juodas
VSYPTO miško uogų skonio, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO miško uogų skonio, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Nerūdijančio plieno garų sulčiaspaudė 8 l
48,53 €
48,53 EUR/vnt.
Aviečių skonio esencija su natūraliu aromatu, skirta 4 L alkoholio – 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Vinistart, 34 g
55,29 EUR/kg
Aromatic Bayanus Multicomplex startinis rinkinys vynui, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
VSYPTO vynuogių skonio, 9 g
Rūgštingumo matuoklis – vyno ir sulčių rūgštingumui matuoti
7,68 €
7,68 EUR/vnt.