Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Kambario termometras, skystųjų kristalų, vaikiškas Ø 11 cm
1,80 € 0,68 €
0,68 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +120 °C) 20,5 cm
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Termometras rūkyklai ir BBQ (0°C iki +250°C) 5,7 cm
6,85 €
6,85 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (nuo 0 °C iki +250 °C) 17,5 cm
Virtuvinis termometras (0°C iki +300°C) 17,5 cm
4,66 €
4,66 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 17,5 cm
4,39 €
4,39 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras su grafika (nuo 0°C iki +100°C) 12,5 cm
5,19 € 4,22 €
4,22 EUR/vnt.
Virtuvinis termometras (0 °C iki +100 °C) 12,5 cm
4,22 €
Skystųjų kristalų termometras (nuo 0 °C iki +40 °C) 15 cm
2,83 €
2,83 EUR/vnt.
Termometras su dviguba skale (30°C iki 100°C) / (50°C iki 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/vnt.
Vaikiškas stiklainis twist off 212 ml su spauda ir dangteliu fi 66/4, 6 vnt.
6,31 €
1,05 EUR/vnt.
Mango ir marakujos skonio esencija skirta 2 l - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Skystas rūkymo dūmas – vyšnių, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Skysti rūkymo dūmai – vyšnių medienos, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Mango ir marakujos skonio esencija, skirta 5 L, 100 ml
6,90 €
69,00 EUR/l