Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Vanilinės ąžuolo plokštelės, stipriai skrudintos, 20 g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Amerikietiškos ąžuolo drožlės, stipriai skrudintos, iš burbono statinių, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – viskio, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai išdeginti, aromatizuoti – Slyva, 20 g
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Viskio skonio esencija, 100 ml, skirta 10 L
8,19 €
81,90 EUR/l
Reserve Brandy skonio esencija, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
92,00 EUR/l
Modulinis distiliatorius distiliatų aromatizavimui 30 L - be kaitinimo elemento
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/vnt.
Stiklinis fermentacijos vamzdelis, pakuotėje 2 vnt.
2,46 €
1,23 EUR/vnt.
6 kamerų fermentacijos vamzdelis v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/vnt.
Stiklinė fermentacijos spynelė
1,27 €
1,27 EUR/vnt.
1,00 €
1,00 EUR/vnt.
Plastikinis fermentacijos vamzdelis MAXI-v2
0,90 €
0,90 EUR/vnt.