Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentas sūriams 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Šinkovaro rinkinys – Šeimos puota, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/vnt.
Kumpio virimo forma – Šeimos puota 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 l
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Šinkovaras – Sotus Kąsnis, 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/vnt.
Mikrobiologinis sūrio fermentas Strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Skystas mikrobiologinis sūrių fermentas 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Rinkinys su vandens apvalkalu – 1,5 kg kumpio virimo indas + puodas
52,19 € 51,46 €
51,46 EUR/vnt.
Daugiafunkcis puodas su krepšiu
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/vnt.
Daugiafunkcis puodas su krepšeliu ir kumpių gaminimo forma
36,82 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Romėniškas puodas 4 L
27,56 €
27,56 EUR/vnt.
Šinkovaro rinkinys – Rimtas Kąsnis 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Kumpio virimo indas - Mažas kąsnelis 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Stiklinis šinkovaras - rinkinys DUO, 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Stiklinė kumpių virimo forma 450 g
7,68 €
7,68 EUR/vnt.