Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
6 esencijų rinkinys - VAISINIS 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Rūkymo medienos drožlės (100% alksnio), 2 klasė – 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Rūkymo/grilinimo skiedros, alksnis, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rūkymo/grilio drožlės, alksnis, 450 g, 2 klasė
Skystų dūmų aromatų rinkinys, 6 vnt. po 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Alkoholio kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, stiklainiams, vaisių eskizas - 20 vnt.
2,63 € 2,05 €
0,10 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
1,95 €