Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Rūkymo drožlės, trešnė, 5 kg, vidutinės KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/vnt.
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 6 m x 6m
3,88 €
3,88 EUR/vnt.
Prancūziško ąžuolo kubeliai, stipriai skrudinti, aromatizuoti – Vyšnia, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Rūkymo/griliavimo drožlės, trešnių, 450 g, 2 kl.
2,58 €
5,73 EUR/kg
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Tinklas apsaugai nuo paukščių, žalias, 2 m x 5 m
1,07 €
0,21 EUR/m
Vyno mielės Burgund be išankstinio dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
L-obuolių rūgšties kiekio matavimas
7,31 €
7,31 EUR/vnt.
Esencija Sauer-Kirsche – Skaidri vyšnia, 40 ml, skirta 4 l
3,68 €
3,68 EUR/vnt.
„Wild Cherry Whiskey“ skonio esencija 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Slyvmedžio drožlės rūkymui/griliui, 450 g, kl. 8
Dangtelis fi 82/6 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/vnt.
Užsukamas dangtelis fi 66/4 vaisiai juodame fone - 10 vnt.
1,38 € 1,22 €
0,12 EUR/vnt.