Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Natūralios ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų aromatizavimui (viskiui, baltajam vynui), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/vnt.
Stipriai skrudintos ąžuolo drožlės alkoholinių gėrimų (viskio, burbono, brendžio, konjako, alaus) aromatizavimui, 50 g
44,40 EUR/kg
Stipriai paskrudintos ąžuolo skiedros, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Natūralios ąžuolo drožlės (neskrudintos), 20 g
Demižonas vynui 34 L plastikiniame krepšyje
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/vnt.
Klarowin - skaidriklis 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Demižonas vynui 54 L plastikiniame krepšyje
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/vnt.
Damidžonas vynui 34 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/vnt.
Vyno demižonas 25 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Vyno demižonas 15 l su plačiu kaklu plastikiniame krepšyje
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Demižonas 25 L plastikiniame krepšyje
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/vnt.
Demižonas vynui 10 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l su apsauginiu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,46 €
6,46 EUR/vnt.
Damadžana Dama 2 l su pintu apvalkalu, su užsukamu dangteliu
6,14 €
6,14 EUR/vnt.