Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Nedūžtantis 25 l balionas su rankena ir kraneliu
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Kalio metabisulfitas 1 kg
13,17 €
13,17 EUR/kg
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno damižonas su nešimo diržais, 10 l
15,60 €
15,60 EUR/vnt.
Demižonas Dama 3 l, su metaliniu fi 43 mm dangteliu ir rankenėle
5,83 €
5,83 EUR/vnt.
Vyno mielės Burgund, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Kalio metabisulfitas, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Vyndarystės rinkinys Easy – lengvas būdas pasigaminti naminį vyną
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Kwasomix - rūgštumo reguliatorius
1,10 €
73,33 EUR/kg
Dviejų svertų metalinis kamščiuoklis „Basic“
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Kamštienos kamštis 23/18 mm, 20 vnt.
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/vnt.
Mano hobis: naminio vyno gamyba - knyga
5,17 €
5,17 EUR/vnt.
Pektoenzym
1,95 €
195,00 EUR/l