Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mažas šepetys damižonams plauti
4,07 €
4,07 EUR/vnt.
Šepetys damžonams plauti - didelis
4,73 €
4,73 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno demižonas su nešimo diržais, 20 l
20,00 €
20,00 EUR/vnt.
Vyno balionas, lengvas, nedūžtantis, su nešimo dirželiais, 15 l
18,04 €
18,04 EUR/vnt.
Lengvas, nedūžtantis vyno balionas su rankena, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/vnt.
Vyno demižonas 25 L su plačiu kakleliu plastikiniame krepšyje
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Vyno demižonas 20 L su plačiu kakleliu plast. krepšyje
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/vnt.
Vyno demižonas 15 l su plačiu kaklu plastikiniame krepšyje
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/vnt.
Rinkinys vyno ir alaus perpylimui su atbuliniu vožtuvu
5,27 €
5,27 EUR/vnt.
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Vyno mielės Fermivin 7013, 7 g
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg