Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Stovimas butelių kamščiavimo aparatas
73,66 €
73,66 EUR/vnt.
Dviejų svertų metalinis kamščiuoklis „Basic“
22,44 €
22,44 EUR/vnt.
Rankinis kamščiuotuvas
3,66 €
3,66 EUR/vnt.
Sūrio gamybos kvadratinė drobė 50 x 50 cm, 2 vnt.
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/vnt.
Tarpinė fermentacijos talpos čiaupui, 2 vnt.
1,66 €
0,83 EUR/vnt.
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
25,54 EUR/kg
Butelis Gallone 1L su užsukamu kamšteliu be pintinės
2,90 €
2,90 EUR/vnt.
Turbo Cold mielės 120 g
3,68 €
30,67 EUR/kg
Mobilus pagrindas dragON rūkyklai 330275
48,04 €
48,04 EUR/vnt.
Džiovintos mielės midui Enovini Honig 10 g
2,05 €
205,00 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Distiliatoriaus modulis - refliuksas - dviguba spiralė
69,02 €
69,02 EUR/vnt.
Natūralus kamštis, cilindrinis 24 x 38 mm - 20 vnt.
3,49 €
0,17 EUR/vnt.
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Wyborny Trunek“, 1 vnt.
1,80 €
1,80 EUR/vnt.
500 ml butelis su užsukamu kamšteliu, užrašas „Cytrynówka“, 1 vnt.
1,53 €
1,53 EUR/vnt.