Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Filtravimo maišelis trauktinėms
6,66 €
6,66 EUR/vnt.
Plastikinis piltuvas Ø 30 cm
7,41 €
7,41 EUR/vnt.
Universalinės vyno mielės be dauginimo, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Vyno rinkinys 4 PORY ROKU - Avietė
5,49 €
52,29 EUR/kg
Vyno mielės Bordeaux, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Plastikinis piltuvas Ø 35 cm
8,44 €
8,44 EUR/vnt.
Sidro mielės Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Baltas plastikinis piltuvas Ø 25 cm
4,95 €
4,95 EUR/vnt.
Vinistart, 34 g
1,88 €
55,29 EUR/kg
Medvilninis maišelis - keliu dūmus
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo rinkinys - rankinis
5,33 € 4,12 €
4,12 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Vakarėlių rinkinys - Vypito Marakuja ir persikas
11,61 €
11,61 EUR/vnt.