Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Naminė kabanosams – žolelių ir prieskonių mišinys, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Natūralūs avių žarnų apvalkalai kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Avių žarnos - fi 22/24 mm, juostomis, 15 m
7,41 €
0,49 EUR/m
Pekelinė druska 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Peklos druska 1 kg
1,44 €
1,44 EUR/kg
Peklosól Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
MAXI fermentacijos vamzdelis su apsauginiu kamščiu
1,24 €
1,24 EUR/vnt.
Kapitono butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu -6 vnt
6,97 € 6,49 €
1,08 EUR/vnt.
Lipnios etiketės 60 x 90 mm buteliams, užpiltinei, alkoholiui, degtinei - 20 vnt.
2,63 € 1,95 €
0,10 EUR/vnt.
Parinkta kumpiui - žolelių ir prieskonių mišinys
Kapitono tipo butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Nerūdijančio plieno injektorius 60 ml + 2 adatos
15,12 €
15,12 EUR/vnt.
Knyga "Szynkowar – Mistrz kulinarnych możliwości. Przepisy" – naujas leidimas, knyga lenkų kalba
10,05 €
10,05 EUR/vnt.
Slyvų skonio esencija 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/vnt.
Stiklainis TO 720 ml su spalvotu užsukamu dangteliu fi 82/6 - 6 vnt.
3,70 €
0,62 EUR/vnt.