Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Alco-crystal - priemonė, gerinanti alkoholinių gėrimų savybes
2,12 €
302,86 EUR/kg
Vyno butelis 0,75 l žalias - pakuotė 8 vnt.
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/vnt.
„Whisky Fire“ skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Turbo X-Pure mielės 21,3 %, 100 L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Monopolio tipo butelis 200 ml, su auksiniu užsukamu kamšteliu fi 28, 1 vnt.
0,60 €
0,60 EUR/vnt.
30 l fermentacijos indas su dangčiu, čiaupu ir vamzdeliu UA
13,65 € 12,92 €
12,92 EUR/vnt.
Stiklainis 10 L su plastikiniu dangčiu
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/vnt.
Kapitono tipo butelis 500 ml su užsukamu kamšteliu, 1 vnt.
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/vnt.
Turbo mielės X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Maistinis kibiras GWIOZDA - su dangčiu, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/vnt.
Spiritinės mielės Turbo Torpedo 5–7 dienų 21% 100 g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Klarowin White Plus - skaidrinimo priemonė 8 g
0,83 €
0,83 EUR/vnt.
Klarowin - skaidrinimo priemonė 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin 2 - skaidriklis
1,10 €
157,14 EUR/kg