Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Mielės Restart – 22 g
1,88 €
85,45 EUR/kg
Vyno mielės Enovini®
1,22 €
174,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Vyno mielės Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Vyno mielės Fermivin PDM, 7 g
Universalios vyno mielės, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l