Pienininkystė
Konservavimas
Kepimas
Dešrų gamyba
Vyno gamyba
Distiliavimas
Aludarystė
Namai ir sodas
Termometrai
Kiekis puslapyje:
Rūšiuoti:
Fermentacijos kvapų sugėriklis + tylus fermentacijos vamzdelis + aktyvuota kokoso anglis 200 g
5,80 €
5,80 EUR/vnt.
Jogurto gaminimo aparatas su termostatu, 9 stiklainiai, 1,6 L
56,33 € 46,83 €
46,83 EUR/vnt.
Džiovintos kepimo mielės, 250 g
3,41 €
3,41 EUR/vnt.
Kalcio chloridas sūriui - 100 g
1,83 €
18,30 EUR/kg
Skystas kalcio chloridas, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Vakuuminio pakavimo aparatas - Premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/vnt.
Vakuuminis pakavimo aparatas - daugiafunkcis, juodas
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/vnt.
Vakuuminio pakavimo aparatas - universalus, pistacijų spalvos
24,88 €
24,88 EUR/vnt.
Kalcio chloridas sūriui, 10 g
0,56 €
56,00 EUR/kg
Apvali sūrio forma Ø 8,4 x 7,4 cm, skirta 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/vnt.
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis
21,22 €
21,22 EUR/vnt.
Sodo mėtų skonio esencija, skirta 4 l, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Kavos malūnėlis - elektrinis, girninis, su plikytuvu ir puodeliu
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/vnt.
Universalus grūdų malūnėlis, stalinis smulkintuvas – 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/vnt.
Natūralus skystas pieno krešiklis sūrių gamybai, 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l